Eminevim Gayrimenkul Geliştirme, hız kesmiyor!  
İçerik
Finansal piyasalardaki hareketliliğin küresel düzeydeki gelişmelerden doğrudan etkilendiği bu zorlu dönemde en güvenilir yatırım araçları arasında gayrimenkul tercihi hiç kuşkusuz ilk sıralardaki yerini alıyor.

Başta Eminevim olmak üzere pek çok şirketi bünyesinde barındıran Emin Grup iştiraklerinden Eminevim Gayrimenkul Geliştirme İstanbul’da ve Anadolu’nun birçok bölgesinde tasarladığı projeleri ve adeta rüya gibi yaşam alanları ile de dikkati çekiyor. İnşaat sektöründe örnek olacak, insan ve çevre odaklı projeler ile ülke ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen Eminevim Gayrimenkul Geliştirme, ekonomide ve piyasada yaşanan dalgalanmalara rağmen başta İstanbul olmak üzere hemen her bölgede çalışmalarını sürdürüyor.

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, İstanbul merkezli şirketin üretilen değerleri yurtiçinde ve yurtdışında bulunan projelere yansıttıklarını dile getirdi. Emin Grup’un; Eminevim ve Emin Otomotiv markaları ile insanları faizsiz bir yöntemle ev ve otomobil sahibi yaparken bir yandan da diğer grup şirketleriyle farklı ihtiyaçlara farklı çözümler sunduğunu belirtti.